راهنمای ساخت دفتر کار مجازی

راهنمای ساخت دفتر کار مجازی

برای ساخت دفتر کار مجازی خود کافیست مراحل زیر را یک به یک پشت سر بگذارید :

1- از صفحه اصلی میتوانید با کلیک بر روی ساخت دفتر کار مجازی ، به صفحه مربوطه بروید.

دفتر کار مجازی فانوس


2- در صفحه انتخاب طرح میتوانید طرح دلخواهتان را با توجه به نیازتان و تعداد مشتریانی که با شما تماس خواهند گرفت ، انتخاب نمایید، لازم به ذکر است بسته به اینکه طرح انتخابی شما شامل شماره های رند ، نیمه رند و یا غیر رند باشد ، لیست شماره تلفنهای فانوس متفاوت خواهد بود ، بنابراین در انتخاب طرح نهایت دقت را نمایید.

دفتر کار مجازی فانوس, طرح های فروش


3- پس از انتخاب طرح، شما میتوانید به مرحله انتخاب شماره تلفن بروید ، در این مرحله اگر پیشتر در سایت ثبت نام نکرده باشید ، میبایست مراحل ثبت نام را تکمیل نمایید و سپس به ادامه مراحل بپردازید، در این مرحله شما میتوانید یک شماره را از لیست شماره تلفن های موجود برای دفتر کار مجازی خود انتخاب نمایید . لازم به ذکر است بسته به انتخاب طرح شما ، شماره ها بین حالتهای رند ویژه ، رند ، نیمه رند و غیر رند متفاوت خواهد بود .

دفتر کار مجازی فانوس, مراحل خرید


4-پس از انتخاب شماره تلفن ، به مرحله تایید قوانین و شرایط قرارداد خواهید رفت ، در این مرحله با تایید شرایط و قوانین مندرج در صفحه ، میتوانید به مرحله بعد (ادامه فرایند خرید بروید )

دفتر کار مجازی فانوس, قوانین


5-با تایید قوانین به مرحله پرداخت خواهید رفت که در این مرحله با پرداخت وجه مربوطه با توجه به طرح انتخابی و مدت آن ، میتوانید طرح و شماره خود را نهایی کرده و به مرحله رسم سناریوی روند پاسخگویی بروید ، در این مرحله شما میتوانید روند پاسخگویی خود را همانطور که میخواهید ترسیم نمایید و منتظر راه اندازی آن توسط متخصصان حرفه ای فانوس باشید ، لازم به ذکر است تمامی voice های مورد نیاز سرویس شما به صورت رایگان توسط گویندگان حرفه ای فانوس ضبط خواهد، لازم به ذکر است تغییرات بعدی صدای منوهای مختلف سرویس شما ملزم به دریافت هزینه خواهد بود ، بنابراین در طراحی و رسم سناریوی روند پاسخگویی خود نهایت دقت را بعمل آوردید .

دفتر کار مجازی فانوس, رسم سناریو


دفتر کار مجازی فانوس, داخلی

در این قسمت شما میتوانید به تعداد مورد نیاز داخلی و زیر منو تعریف نمایید، با اضافه کردن هر داخلی صفحه ذیل برای شما باز میشود که شما میتوانید شماره موبایلهای مختلف را در آنها وارد نمایید تا در ساعات گفته شده ، تلفنهای داخلی مذکور به شماره تلفن داده شده forward گردد ، همچنین شما میتوانید voicemail را نیز برای هر داخلی فعال نمایید .


دفتر کار مجازی فانوس, فرم داخلی

در این قسمت دقت نمایید که شماره تلفنها را میبایست مانند مثال پر نمایید و به ترتیب (یعنی ابتدا شماره تلفن اول و بعد شماره های دیگر ) پر نمایید .


دفتر کار مجازی فانوس, منشی

در صورتی که طرح شما ، یکی از طرحهای فیروزه ای ، یاقوتی و یا الماسی باشد ، شما میتوانید از این قسمت استفاده نمایید ، استفاده از قابلیت منشی ، به شما این امکان را میدهد تا بدون پرداخت هزینه های بالای استخدام ، منشی حرفه ای خود را به منظور پاسخگویی به تماسهایتان در اختیار داشته باشید . پس از انتخاب شماره و نهایی شدن سناریوی تماس شما ، منشی های با تجربه ما تماس های ورودی به شماره اختصاصی شما را با عنوانی که شما اعلام نموده اید ، پاسخ داده و پس از سلام و خوش آمدگویی ، درخواستها و سوالات تماس گیرنده را مطابق با دستوالعملی که در اختیار ایشان قرار داده اید ، پاسخ خواهند داد و با هماهنگی شما ، تماس را به موبایل یا شماره ثابتی که پیشتر اعلام نموده اید ، منتقل خواهند نمود ، بدین ترتیب علاوه بر کاسته شدن حجم تماسهای منتقل شده به سمت موبایل شما به عنوان مدیریت شرکت ، میتوان از ارتقاء سطح شرکت در ذهن مخاطب نیز مطمئن شد .


دفتر کار مجازی فانوس, عدد

با استفاده از این قابلیت ، شما میتوانید در هر قسمت از سناریوی پاسخگویی خود که نیاز به خواندن عددی خاص باشد ، از این قسمت استفاده نمایید.


دفتر کار مجازی فانوس, ساعت

به این وسیله درصورت نیاز ، ساعت جاری یا ساعت دلخواه شما خوانده می شود.

دفتر کار مجازی فانوس, فرم ساعت


دفتر کار مجازی فانوس, تاریخ

اعلام تاریخ ، یکی از قابلیتهایی است که فانوس در اختیار شما خواهد گذاشت ، بدین ترتیب شما به راحتی میتوانید با قراردادن این قابلیت در هر جای سناریوی پاسخگویی تماس خود ، تاریخ روز را اعلام نمایید ، لازم به ذکر است تاریخ اعلام شده به انتخاب شما میتواند بر اساس میلادی و یا شمسی متغیر باشد.

دفتر کار مجازی فانوس, فرم تاریخ


دفتر کار مجازی فانوس, فکس

این قابلیت به شما این امکان را میدهد که بتوانید فکسهای دریافتی از تماس گیرندگان و مشتریان خود را دریافت نمایید . با جایگذاری منوی فکس در هر قسمت از سناریوی پاسخگویی ، صفحه ای برای شما باز میشود که شما میتوانید از صدای پیش فرض که در آن ضبط شده است ، استفاده نمایید و یا میتوانید متنی را در قسمت مربوطه یادداشت نمایید تا فانوس با استفاده از تیم مجرب گویندگان خود ، صدای مورد نظر شما را ضبط و در سناریوی شما بارگذاری نماید .

دفتر کار مجازی فانوس, فرم فکس


دفتر کار مجازی فانوس, خداحافظی

با انتخاب این گزینه ، شما میتوانید متن مورد نظرتان به هنگام خداحافظی را برای ضبط تایپ کنید و یا از متن پیشفرض استفاده کنید تا قبل از قطع مخاطب ، برای وی پخش شود .


دفتر کار مجازی فانوس, منو

در صورتی که در هر قسمتی از سناریو نیاز به دریافت کلید به منظور انتخاب شاخه باشد ، شما میتوانید از کلید منو استفاده نمایید، با استفاده از دکمه میتوانید به هر تعداد زیرشاخه که مورد نیاز است ، به منو اضافه نمایید تا مخاطب با وارد نمودن شماره آن ، به زیرشاخه مربوطه برود .

پس از اضافه نمودن زیر شاخه ها به تعداد مورد نیاز ، میتوان با کشیدن و رها کردن(drag and drop )دکمه های پیش فرض سمت چپ صفحه بر روی زیرشاخه های ایجاد شده ، آنها را به زیر شاخه ای خاص تخصیص داد . تنها میبایست برای هر زیرشاخه یک شماره را به عنوان شماره ای که فرد با وارد کردن آن ، زیر شاخه را انتخاب مینماید ، تعیین نمود .

دفتر کار مجازی فانوس, منو


دفتر کار مجازی فانوس, پیغام

در این قسمت میتوانید به فراخور نیازتان ، در هر قسمت از سناریوی پاسخگویی ، پیغام مرتبط با آن قسمت را پخش نمایید ، لازم به ذکر است این قسمت هم مانند سایر قسمتهای رسم سناریو ، شامل یک پیغام پیشفرض میباشد که در صورت عدم سفارش ضبط پیغام ، آن پیغام پخش خواهد شد .