درباره ما

درباره ما

شرکت داده گستر فانوس به شماره ثبت 449397 از ابتدای سال 93 فعالیت خود را در زمینه راه اندازی و توسعه انواع سیستم های تلفنی آغاز نمود. این شرکت با تکیه بر دانش متخصصین خود و همچنین بستر سخت افزاری مناسب و حرفه ای، با ایجاد نوآوری در زمینه ارائه سرویس های متنوع، گامی بلند در جهت پیشرفت فناوری در کشور برداشته است.


مدیران ارشد شرکت داده گستر فانوس، با سال ها تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی سیستم های تلفنی، پشتوانه محکمی برای پیشبرد اهداف شرکت می باشند.

مشتریان ما طیف وسیعی را شامل می شوند که از آن جمله: سازمان ها و ادارات دولتی ، شرکت های خصوصی، اشخاص حقیقی و حقوقی می باشند.

از جمله خدمات قابل ارائه می توان به راه اندازی مراکز تلفن (سانترال) در محل مشتری، راه اندازی انواع سیستم های تلفن گویا با قابلیت های متنوع، دفتر کار مجازی با بسیاری از امکانات یک دفتر کار واقعی( مانند مرکز تلفن، منشی، اتاق جلسه و...)، ارائه خدمات تماس خروجی یا Outgoing Call جهت اطلاع رسانی، تبلیغات تلفنی، سیستم هشدار تلفنی و موارد دیگر که دامنه گسترده ای از مشتریان امکان استفاده از آن را دارند. ازجمله:اصناف مختلف، ادارات، سازمان ها، ارگان ها، شرکت های خصوصی، کسبه و ...

شرکت داده گستر فانوس بر آن است تا با ارائه خدمات مطمئن، امن، به روز و متفاوت، کسب و کار و ارائه خدمت را برای مشتریانش آسان نماید.


برخی از محصولات و خدمات ما:

اطلاعات تماس

  • شرکت داده گستر فانوس

  • آدرس:یوسف آباد، خیابان بیستون، نبش کوچه 2/1، پلاک 62، ساختمان اداری بیستون، طبقه 2، واحد 4

  • تلفن:87761000-021

  • ایمیل:info@dgfanoos.com

ما را دنبال کنید