سوالات متداول


سوالات متداول

با انتخاب بخش "ساخت دفتر مجازی" طرح های متنوعی نمایش داده می شوند که جزییات آنها نیز قابل مشاهده می باشد. با توجه به نیاز هر شخص می تواند طرح مورد نظر خود را انتخاب نماید. در مرحله بعد از لیست شماره تلفن های موجود ، یک شماره به دلخواه مشتری انتخاب می گردد و سپس مراحل تایید قوانین و مقررات و پس از آن پرداخت بانکی انجام می گیرد .در انتها نیز شما می توانید با استفاده از ابزارهای موجود، به آسانی سناریوی تماس خود را رسم نمایید یا درصورت لزوم از پشتیبان های ما کمک بگیرید. شما می توانید با مشاهده پنل کاربری خود که شامل امکانات:مشاهده وضعیت طرح،مشاهده فکس و پست صوتی ،گزارشات و امکان ارتباط با منشی خود و غیره می باشد، از دفترکار خود لذت ببرید.

شما می توانید در حین استفاده از طرح جاری ، برای دوره بعدی خود، طرح مناسب را انتخاب نمایید ولی تا پایان دوره طرح فعلی ، تغییر طرح جاری امکان پذیر نمی باشد.

بله، با توجه به اتنخاب دوره های سه ماهه، شش ماهه و یا یکساله به ترتیب از 10، 15 و 20 درصد تخفیف در هزینه خرید طرح بهره مند خواهید شد.

انتخاب شماره تلفن، به دلخواه خریدار و در حین خرید طرح انجام می گیرد و با توجه به طرح انتخابی شامل شماره های رند ویژه ، رند ، نیمه رند و غیر رند می باشد.

در صورت اتمام شارژ اولیه هر یک از طرح ها (مثلا 300 دقیقه برای طرح برنزی یک ماهه) می توان با رفتن به بخش سرویس های من ،شارژ خود را به اندازه دلخواه تمدید نمایید.لازم به ذکر است در صورت پایان مدت طرح و خریداری طرح جدید مبلغ این شارژ به طرح بعدی شما انتقال می یابد.

شما می توانید با مراجعه به بخش "گزارش تماس ها" جزییات تماس های خود را مشاهده نمایید که شامل شماره تلفن تماس گیرنده، تاریخ و ساعت و طول تماس می باشد.

بله، شما می توانید با تماس با شماره تلفن های شرکت داده گستر فانوس و یا با مراجعه به بخش "درخواست های من" در پنل کاربری خود، از کمکهای لازم برخوردار گردید. پشتیبان های ما در اسرع وقت آماده ارایه خدمات لازم به شما می باشند.

بله، شما می توانید با انجام تنظیمات مورد نظر در بخش ترسیم روند پاسخگویی، امکان دریافت فکس را برای خود بدون هیچ هزینه ای فراهم نمایید.

برای برقرای کنفرانس تلفنی حداقل باید سه خط داشته باشید. در واقع می توانید طرح های نقره ای به بعد را انتخاب نمایید.

خیر، فقط کافیست از قبل، روز و ساعت جلسه را با ما هماهنگ بفرمایید.

بله ،شما می توانید در دوره بعدی طرح دلخواه را انتخاب نمایید.

خیر، شما می توانید یکی از داخلی های خویش را فکس تعریف کنید و فکس های خویش را در پنل کاربری به صورت فایل پی دی اف مشاهده نمایید.

خیر، شما می توانید تا بینهایت داخلی تعریف کنید.

شما با مراجعه به پنل کاربری و بخش سرویس های من می توانید به قسمت تمدید/شارژ رفته و از آنجا سرویس خود را تمدید/شارژ نمایید.